Для Вас, батьки

Пам’ятка. Фізичне виховання дитини

Подолання вад вимови

Підготовка до садка

Роль сім’ї у вихованні дітей

Музеї Києва

Безпека життєдіяльності

НАША АДРЕСА: м. КИЇВ-142

ВУЛ. ДОБРОХОТОВА 24-А

ТЕЛ./ФАКС: 424-00-62

електронна пошта: dnz-463@ukr.net

ОГОЛОШЕННЯ!

ЗАПРОШУЄМО  на  роботу  в  Дошкільний  навчальний  заклад  № 463

Вакансії:  1. Вихователь

2. Керівник гуртка (англійська мова)

3. Помічник вихователя

4. Кухар

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 січня 2019 р. № 7-р "Про перенесення робочих днів у 2019 році".

Для працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), крім органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, Державної казначейської служби та банківських установ робочі дні перенесено з:

вівторка 30 квітня на суботу 11 травня;

понеділка 30 грудня на суботу 21 грудня;

вівторка 31 грудня на суботу 28 грудня.

Слід зазначити, що перенесення робочих днів не спричинить зменшення тривалості робочого часу впродовж року, обсягів виробництва і надходжень податкових та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів і при цьому сприятиме створенню сприятливих умов для святкування у 2019 році 8 березня — Міжнародного жіночого дня, 1 травня — Дня праці, 28 червня — Дня Конституції України, 25 грудня — Різдва Христового та у 2020 році 1 січня — Нового року, а також дасть змогу громадянам заздалегідь планувати час відпочинку.

ДНЗ № 463 здійснив набір дітей на 2019-2020 навчальний рік, а саме:
з 2-х до 3-х років-61 дітей; з 3-х до 4-х років-6 дітей.

Прийом дітей здійснюється керівником після отримання та прийняття батьками запрошення через систему електронного запису на підставі:

• Заяви батьків;
• Медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина здорова і може відвідувати дошкільний навчальний заклад;
• Карти профілактичних щеплень (форма 063/о);
• Свідоцтва про народження дитини (оригінал та копія);
• Документи які підтверджують пільги (оригінал та копія);
• Паспорт одного з батьків (оригінал).

Прийом документів: вівторок - з 16.00-18.00. та п'ятниця з 10.00-13.00

Початок відвідування ДНЗ № 463 для новоприйнятих дітей розпочнеться з 02 вересня 2019 року.