Для Вас, батьки

Пам’ятка. Фізичне виховання дитини

Подолання вад вимови

Підготовка до садка

Роль сім’ї у вихованні дітей

Музеї Києва

Безпека життєдіяльності

НАША АДРЕСА: м. КИЇВ-142

ВУЛ. АКАДЕМІКА ДОБРОХОТОВА 24-А

ТЕЛ./ФАКС: 424-00-62

електронна пошта: dnz-463@ukr.net

ОГОЛОШЕННЯ!

ЗАПРОШУЄМО  на  роботу  в  Дошкільний  навчальний  заклад  № 463

Вакансії:  1. Вихователь

2. Помічник вихователя

3. Кухар

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 р. № 1191-р "Про перенесення робочих днів у 2021 році".

Для працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), крім органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, Державної казначейської служби та банківських установ робочі дні перенесено з:

п*ятниці 08 січня на суботу 16 січня;

понеділка 23 серпня на суботу 28 серпня;

п*ятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня.

Слід зазначити, що перенесення робочих днів не спричинить зменшення тривалості робочого часу впродовж року, обсягів виробництва і надходжень податкових та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів і при цьому сприятиме створенню сприятливих умов для святкування у 2021 році 7 січня — Різдва Христового, 24 серпня - Дня незалежності України та 14 жовтня - Дня захисника України.

ДНЗ № 463 здійснив набір дітей на 2020-2021 навчальний рік, а саме:
з 2-х до 3-х років-80 дітей.

Прийом дітей здійснюється керівником після отримання та прийняття батьками запрошення через систему електронного запису на підставі:

• Заяви батьків;
• Медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина здорова і може відвідувати заклад дошкільної освіти;
• Карти профілактичних щеплень (форма 063/о);
• Свідоцтва про народження дитини (оригінал та копія);
• Документи які підтверджують пільги (оригінал та копія);
• Паспорт одного з батьків (оригінал).

Прийом документів:за попереднім записом (телефон: (044)-424-00-62)