Виставка писанок

Писанка – це неповторне багатство…
Його треба берегти , як безцінний скарб!
Нам слід пишатися ним перед світом!

(Олександр Довженко)

12.04.2017 в Дошкільному навчальному закладі № 463 відбулася виставка «Писанковий дивограй» за участю дітей, батьків та вихователів. Щиро дякуємо всім хто долучився до магічного дійства і проявив креативність, творчі здібності, фантазію.
З сивої давнини бере свій початок писанкарство. Писанки є оберегами від багатьох хвороб, від лиха, від напасті, пожежі, блискавок, бо мають магічну силу. Майже у всіх народів яйце вважалося джерелом життя, символом сонця, початку світу.
Дорослі відповідальні за прилучення дітей до національних цінностей. Адже весняні писанки на Україні завжди вважалися зразками вищого прояву художнього смаку.
То ж нехай і на далі об’єднує наші серця писанка, нехай квітне рідна Україна під мирним небом у розливі золотого колосся, а діти ростуть здоровими та щасливими!