Про нас

apple_tree.jpg    Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 463 СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

В Святошинському районі міста Києва розташовано дитячий садочок № 463 з милозвучною назвою «Яблунька». Панує в ньому любов і ласка всіх співробітників, неповторна диво- казка, яку щоденно вони дарують малятам.

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 463 СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА  заснований в 1966 році.

Працює з 7-00 до 19-00 при п’ятиденному робочому тижні.

Функціонує  4 групи раннього віку( від 1.6 року до 3-х років) та 8 груп дошкільного віку (від 3-х до 6-ти років). Загальна кількість дітей -220.

Завдання закладу освіти: формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та пізнавальної активності, забезпечення комфортного, емоційно насиченого життя.

Згідно з рішенням педагогічної ради ЗДО № 463 Святошинського району м.Києва освітній процес у закладі здійснюється за наступними  програмами:

1. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина» (наук.кер. проекту – Огнев’юк В.О., авт. колектив – Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л., Вертугіна М.В. та ін.);
  2. Парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку: «Україна – моя Батьківщина»/ О.М. Каплуновська. – Тернопіль: Мандрівець, 2016.
  3. Парціальна програма: Програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура» / М. М. Єфименко. - Тернопіль : Мандрівець, 2014.
  4. Парціальна програма з основ здоров¢я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку «Про себе треба знати, про себе треба дбати»/Л.В. Лохвицька.- Тернопіль: Мандрівець, 2014.
  5. Парціальна програма: Англійська мова для дітей дошкільного віку: програма та методичні рекомендації / І.А. Кулікова, Т.М. Шкваріна; за заг.ред. О.В. Низковської. - 3-тє вид., зі змін. та доповн. - Тернопіль: Мандрівець, - 2015р.
  6. Програма розвитку дитини від 2 до 6 років та методичні рекомендації «Безмежний світ гри з LEGO» /О.Ю. Рома, В.Ю. Близнюк, О.П. Борук.- the LEGO Foundation, 2016.

ЗДО № 463 Святошинського району м. Києва здійснює освітній процес протягом 2023-2026 років за такими пріоритетними напрямами:

- Національно-патріотичне виховання дітей старшого дошкільного віку;

- Правове виховання дошкільників, протидія булінгу;

-  Удосконалення культури мовлення, розвиток мовленнєвих компетенцій дітей;

- Формування у дітей певних умінь і навичок під час трудової діяльності

- Створення умов для безпечної життєдіяльності дітей;

- Фізкультурно-оздоровчий.

Шляхи реалізації:

- Особистісно-орієнтований підхід до кожного вихованця;

- Використання інноваційних технологій;

- Забезпечення наступності дошкільної та початкової ланок освіти;

- Блочно-тематичне планування;

- Організація розвивального середовища;

- Здійснення моніторингу освітнього процесу;

- Співпраця з родинами вихованців.

Колектив: молодий, творчий, завзятий. 18 педагогів мають вищу освіту; 4- середню спеціальну.

Працює під гаслом: Дитинство – не підготовка до майбутнього життя, а життя теперішнє, яскраве, самобутнє (В.О.Сухомлинський).

Керівництво закладом освіти здійснює директор Москаленко Лідія Андріївна.

Відповідальна за освітню роботу вихователь-методист Руденко Тетяна Володимирівна.

Психологічний супровід здійснює практичний психолог Старостіна Ірина Володимирівна

Здоров’ям вихованців опікуються старші медичні сестри Музичук Марина Миколаївна та Киричок Тетяна Володимирівна.

Додаткових платних освітніх послуг ЗДО № 463 Святошинського району м. Києва не надає.

НАША АДРЕСА: 03142, м. КИЇВ-142

ВУЛ. АКАДЕМІКА ДОБРОХОТОВА, 24-А

Тел./факс (044) 424-00-62

електронна пошта: zdo463kyiv@gmail.com